Tuesday, 4 January 2011

"List do Sw. Mikolaja" Pierwsze miejsce w Konkursie Swiatecznym :)

"List do Sw. Mikolaja" zajal pierwsze rownorzedne miejsce razem z praca Ushii w konkursie swiatecznym na blogu sklepu Kreatywny Zakatek :)


Tło kartki wykonane jest ze stempli, papierów ozdobnych (stary list i pocztówka), fragmentu opowiadania świątecznego (fragment opowiada o dniu przed Bożym Narodzeniem, o nadziei, że Mikołaj przyjdzie z prezentami jak w domu bedzie już cicho, wszyscy będą juz spali, każde stworzenie...). Jest dzwoneczek, który zawsze slychać kiedy pojawia się Mikołaj. Jest Mikołaj, który uważnie czyta nasze marzenia...

Bardzo ciesze sie z wyroznienia. Dziekuje :)

Kartke wykonalam technika, ktora nauczylam sie z ksiazki Alison Eads "The Artful Cards". Swietna ksiazka, bardzo lubie do niej zagladac :)

Pierwsza taka kartke z Mikolajem wykonalam na wyzwanie na portalu Polki Skrapuja, otrzymala ja siostra :) Druga sprobowalam zorbic na konkurs swiateczny blogu Kreatywny Zakatek :)

Przepis na tlo: bialy karton nalezy przetrzec tuszem pigmentowym lub uzyc kartonu w wybranym kolorze (ja wybralam blekitny karton). Ostemplowac karton wybranymi stemplami. Nakleic wyrwane wycinki z ksiazki, starych pocztowek, listow, gazet, reklam, etykiet, zdjec... Postarzyc brzegi tuszem Distress ink i/lub papierem sciernym. Przykleic na karton. Gdy wyschnie pomalowac wybranym kolorem farby akrylowej. Ozdobic i zamontowac glowny panel na kartke :)

Stempel "NOEL" od Crafty Individuals jest zaembosowany na czarno. dzwoneczek pomalowany biala farba akrylowa. Mikolaj wyciety jest z wydrukowanej pocztowki.


Joanna

1 comment:

Thank you for stopping by. ✿ Hope you enjoy my blog. ✿
Dziękuję za odwiedziny. ✿ Mam nadzieję, że mój blog Ci się podoba. ✿
Joanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...