Monday, 25 April 2011

Kartka z Motylem

Lift kartki Tammy Roberts na wyzwanie blogu Kreatywne Pole - lift #1. Lift kartki oznacza, że kartka powinna być podobna do orginału. Nie wiem na ile podobna? ale pomysł na kartkę przyniosła mi właśnie kartka Tammy Roberts, którą zaproponowały do zliftowania dziewczyny w Kreatywnym Polu :)

I painted the butterfly with white acrylic paint. The flowers are die cuts "English Rose" Marianne Design. Pattern paper is by Papermania. I have stamped it with "swirl" stamp from Crafty Individuals with black ink.Motylek wycięty jest wykrojnikiem, kupiłam kilka już wyciętych na ebay. Pomalowałam go białą farba akrylową. Kwiatki i listki też wycięte są wykrojnikiem, jednym z moich pierwszych, maszynkę do wycinania mam od niedawna :) Wykrojnik LR0162 Marianne Design. Małe listki z zawijaskiem to wykrojnk LR0150. Papier ozdobny to Papiermania Funky Vintage, który dodatkowo ostemplowałam zawijaskiem od Crafty Individuals używając czarnego tuszu. Czarnym tuszem cieniowałam również brzegi. Całość ułożona jest na czarnym kartonie - bazie kartki.

Joanna

9 comments:

 1. Asiu, zauroczyła mnie całość. Najpierw oczywiście zauważyłam motyla, ale im dłużej patrzyłam - tym więcej pięknych detali zauważałam. Wszystko dopracowane "do bólu" w szczegółach :)

  ReplyDelete
 2. pięknaa:):) swietne kolorki:):) ojjj.. ja jeszcze sobie długo poczekam na taką maszynke:):)

  ReplyDelete
 3. Piękna kartka Asiu, dziękujemy za zgłoszenie na wyzwanie. Pozdrawiam cieplutko.

  ReplyDelete
 4. to bedzie jedna z moich ulubionych. Pieknie

  ReplyDelete
 5. Piękna karteczka.Dzięki za wizytę na moim blogu, podniosłaś mnie na duch.

  ReplyDelete
 6. oczywiście duchu, sorki za błąd

  ReplyDelete

Thank you for stopping by. ✿ Hope you enjoy my blog. ✿
Dziękuję za odwiedziny. ✿ Mam nadzieję, że mój blog Ci się podoba. ✿
Joanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...