Saturday, 25 June 2011

Kartka z różyczkami

Karta uniwersalna, na każdą okazję :) Na pięknym kartonie z Montażowni (prawie biły kolor z ciemnymi drobinkami) odbiłam stempel Ornament również z Montażowni czarnym tuszem StazOn.

(kliknij aby powiększyć - click to enlarge)Na kartce są różyczki, które widziałam już dawno u Anny Fearer na kanale You Tube, potem na blogu Anny Fearer tutaj. Długo zastanawiałam się jak można zrobić takie różyczki - te pierwsze ciemnofioletowe.  Wydaje mi się, że już wiem, a to za sprawą Sherry Cheever, która uczy jak zrobić kwiatki, które ozdobiły jej najnowszą kartkę, na kanale You Tube Dimensional Flowers with Graphic 45. Kwiatki Sherry są zupełnie inne od kwiatków Anny ale sposób w jaki Sherry robi swoje skojarzył mi się z różyczkami Anny :) Tutaj opisałam jak je robię.
Moje, na pewno z czasem będą wychodzić lepiej :) Różyczkę złożyłam z czterech kwiatków wyciętych największym kwiatkiem z wykrojnika Joy! crafts, na opakowaniu nie ma nazwy wykrojnika, to są trzy różnej wielkości pięciopłatkowe kwiatuszki. Wykrojnik podpatrzyłam po sąsiedzku u Malgodii :) Różyczkę złożyłam z czterech takiej samej wielkości kwiatków. Listki wyciełam z wykrojnika Spellbinders S5-050 Rose Creation. Ten wykrojnik to również pięciopłatkowe kwiatki ale najmniejszy w tym zestawie to największy z wykrojnika Joy. Następne różyczki spróbuję zrobić większe.
Napis With Love - Z miłością lub Ściskam to stempel, który kupiłam w WHSmith. Papier, z którego wyciełam listki i kwiatki jest od Great Expressions "Crafty Bits and Bobs". Koraliki na druciku na kartkach wypatrzyłam w pracach Helen Chilton w lipcowym numerze Craft Stamper w artykule pt. "Simply Irresistible" (lipiec 2011)

Pozdrawiam  serdecznie i dziękuję za wszystkie komentarze w poprzednich postach :)

Joanna

11 comments:

 1. Piękna, bardzo mi się podoba... Różyczki- obłędne:)

  ReplyDelete
 2. Bardzo elegancka, a różyczki świetne! jeszcze inne chociaz z tego samego wykrojnika. Teraz ja muszę spróbować czy wyjdą mi takie jak Twoje :)Pozdrawiam cieplutko :)

  ReplyDelete
 3. Jest piękna i elegancka:)

  ReplyDelete
 4. Jak ja lubię klimat Twoich karteczek :)

  ReplyDelete
 5. Piękna jak zawsze :)
  Zadziwia mnie ilość rodzajów kwiatów i technik ich tworzenia, jaką wynajdujesz :)

  ReplyDelete
 6. Witam, piękna karteczka, dzięki Tobie utknęłam na
  You Tube na kilka godzin,dzięki:):):):):):)

  ReplyDelete
 7. Piękne kwiaty tworzysz! Wsiąknęłam na długo na Twoim blogu i będe zaglądac częściej:) Pozdrawiam!

  ReplyDelete

Thank you for stopping by. ✿ Hope you enjoy my blog. ✿
Dziękuję za odwiedziny. ✿ Mam nadzieję, że mój blog Ci się podoba. ✿
Joanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...