Sunday, 15 March 2015

Koszyczki / Easter Baskets

Wielkanocne koszyczki dla Dziewczynek.

Easter baskets for little sisters.Okienka w koszyczkach zrobiłam tak jak 'shaker box'y'. Do środka włożyłam cekiny, koraliki i papierowe kwiatki.

The windows in the lids are 'shaker boxes' with sequins, beads and punched out paper flowers.Zajączki po bokach koszyczków są z Agaterii.

Little bunnies on the basket sides are from Agateria.Koszyczki zrobiłam podobne do zeszłorocznych (klik), do tych dodałam zamknięcie i są większe (ok 14cm długie i wysokie (do końca rączki)). Link do szablonu na koszyczek Kayla'i. Koszyczki powiększyłam proporcjonalnie w kwadracie. Bardzo łatwo jest je powięszyć rysując 'na piechotę' szablon przy użyciu linijki. Zanim przypięłam roczkę na ćwiek (jest ruchoma) przykleiłam w poprzek pasek kartonu, na którm umocowane jest wieczko.

These baskets are similar to the ones I made last year (click) for my daughter birthday party bags. Those are bigger (approx 14cm wide and high) and I also added a lid. To create the basket I used a basket template by Kayla. I have manually enlarged it in square proportions. I added a stripe of card across the basket so I could adhere a lid for the basket.

Miłej niedzieli :)
Have a nice Sunday :)
Joanna

19 comments:

 1. ŚLICZNE! Widziałam na blogu Agaterii, są cudne. Twoja modyfikacja w postaci zamknięcia z shaker boxami jest fantastyczna. Super, że podałaś link do szablonu:)

  ReplyDelete
 2. jesteś niesamowita w tworzeniu pięknych kartek i ...koszyczków :)

  ReplyDelete
 3. O jakie cudne. Świetny pomysł z tymi shaker boxami :)

  ReplyDelete
 4. Są śliczne a te zamknięcie to już w ogóle świetny pomysł i super wykonanie :)

  ReplyDelete
 5. Śliczne, pomysłowe i chyba bardzo pracochłonne :)

  ReplyDelete
 6. A super cute and lovely creation!! :D Your little daughter must love it, isn't it?.. :) Hugs

  ReplyDelete

Thank you for stopping by. ✿ Hope you enjoy my blog. ✿
Dziękuję za odwiedziny. ✿ Mam nadzieję, że mój blog Ci się podoba. ✿
Joanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...